Cnc Router Alırken Neden Biz?

Cnc Router Alırken Neden Bizi Tercih Etmelisiniz;
İşte Cevaplar;
Teknik servis desteği ve yedek parça bulunabilirliğini sorunsuz karşılamaktayız; çünkü işlerinizin yarıda kalmasını istemezsiniz,
Servis ve bakım kolaylığı sağlamaktayız.Periyodik bakımlarını kolayca yapabileceğiniz router tezgah tercih etmelisiniz biz bu imkanı size sunuyoruz.Ayrıca; her ile cnc router makinanız için servis imkanı sağlıyoruz.
Hareket eksenlerinizin kızakları birbirlerine göre 90 derecelik hassasiyeti yani gönye hassasiyeti çok iyi olmalıdır. Çıkaracağınız işlerin kalitesini doğrudan etkileyecek en önemli husus budur. Bu sebeple gönyesi düzgün ve kızakları kaliteli bir CNC router tezgah almalısınız,biz cnc routera uyguladığımız freezeleme işlemi ile bu hassasiyeti size sunuyoruz.
CNC routerınızın eksen hareketlerini kontrol eden sürücülerinin kendine ait bir muhafaza içerisinde olması tezgah ömrünü uzatan bir konu olmasından dolayı cnc router sürücü ve motorlarını muhafaza eden bir sistem kullanıyoruz.
Bütün imalatlarımız da mermer cnc router,model cnc router,mobilya cnc router,ahşap cnc router,hobi cnc router makinalarımız ‘kaynak sonrası gerilim giderme’ işlemi için büyük fırınlarda , yüksek ısılarda ısı işleme tabi tutulur.Bu işlem cnc router makinalarımızın uzun ömürlü ve rijit çalışması içindir.Daha sonrasında bütün yüzeyler ‘freezelenme’ işlemine tabi tutularak , yüzey paralellikleri ve kızak yerleri işlenir. Freezeleme işlemi;cnc router makinalarımızda ki bütün yüzeylerin paralelliğini sağlar ;kızak altları , montaj yerleri işlendiği için cnc router makinalarımız sessiz , rijit ve hatasız çalışmaktadır.
Krameyer dişlilerimiz aşınmaya karşı iniksiyonlu, sertleştirilmiştir.
Tezgahlarımız toza ve suya karşı korunmaktadır.Bu sayede cnc router makinanızın kızakları uzun süre çalışır.
Kullanmış olduğumuz ‘otomatik yağlama sistemi’ sayesinde periyodik aralıklarla cnc router makinanıza yağlama işlemi yapıldığından makinanız uzun süre aynı verimde çalışır.
Cnc router makinanızın bütün mühendislik hesaplamaları; ‘sonlu elemanlar analiz yöntemi’ ile gerçekleştirilip , yapısal analizleri yapılmaktadır.
Cnc router makinalarımız profesyonel kadro ekibimizle yüksek kalite yedek parçalar kullanılarak üretilmektedir.
Eventus Cnc Teknolojileri olarak ücretsiz kurulum ,servis garantisi ve eğitim desteği ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Paylaş