Muğla cnc router

Eventus Cnc router imalatı ile Türkiyenin her iline kendi imalatımız olan cnc router makinelerimizin kurulumlarını, satışını ve satış sonrası desteğini vermekteyiz.
Eventus Cnc Teknolojileri Muğla iline satış ve satış sonrası destek sunmaktadır.Muğla Cnc Router

Neden Biz ?
-Eventus Cnc olarak asıl işimiz bu olduğu, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini birincil ilke edindiğimiz için; satış ve satış sonrası desteğinde yatırım yaptığınız ürümüzün arkasındayız.

Teknik destek içeriği aşağıdaki gibidir:

Profosyonel operatör kadromuz ile Muğla ilinde cnc router kurulumunda ve sonrasında birebir eğitim desteği sunmaktayız. Ayrıca cnc router’unuzda yaşayacağınız olası sorunlarda telefon destegi ile cnc makinenize uzaktan destek sunmaktayız.

Telefon ile çözülemeyecek sorunlarınızda 24 – 72 saat arasında Muğla iline gelecek teknik ekibimiz tarafından cnc router bakım ve onarımı yapılacak ve cnc makinenizle ilgili teknik bilgi verilecektir.
Ürünlerimiz kendi imalatımız olup, imalathanemiz Ankara da bulunmaktadır. Ancak; Türkiyenin her yerine sevkiyat sağlayıp kalitemizi sizlerle buluşturmaktayız.İstediğiniz ölçülerde ve özelliklerde makina imalatı gerçekleştirmekteyiz.

Paylaş